Teslimat Koşulları

Kapıda ödeme yöntemi ile siparişlerinizde, önce sizi telefonla arayarak siparişinizi onaylarız. Havale yöntemi ile siparişlerinizde, banka onayı alırız. Ertesi gün kendi servislerimiz ile siparişlerinizi teslim etmeye çalışırız. Şubelerimize yakın (5km çapındaki) bölgelerde ekstra taşıma ücreti almamaktayız. Daha uzak bölgelerde taşıma ücreti eklenebilir. Taşıma ücretinin ne kadar olacağı size üyelik iletişim bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.


Tarafımızdan kaynaklanan bazı aksilikler olması halinde ise yine size üyelik iletişim bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.


Bayram ve tatil günlerinde teslimatlarda yoğunluk olabilir. Bu nedenle daha erken sipariş vermeye çalışınız.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bilgilendirileceksiniz.Ankara içi siparişleriniz Gümüş Pasta Lojistik Merkezlerine ait araçlar ile gönderilmektedir.

Bayramlarda ve özel günlerde aşırı yoğunluk sebebiyle sadece sınırlı bir ürün listesi ve gün içinde teslimat şeklinde hizmet verilmektedir.

Adres ve irtibat bilgilerinin hatalı girilmesi, anormal trafik ve hava koşulları, trafik kazaları ve önceden öngörülemeyen vb. durumlar; kanunen geçerli mücbir sebepler arasında yer almaktadır.

E-ticaret sitesi kullanıcıları kayıtlarını kendileri oluşturmaktadır. Hatalı bilgiler sevkiyatı aksatacak ve hizmet kusurları oluşmasına yol açacaktır. Kasıtlı ve mükerrer yapılan hatalı bildirimlerde Gümüş Pasta kara liste uygulaması yapabilir ve sevkiyatı gerçekleştirmeme hakkına sahiptir.

Bu konuda önceden bildirimde bulunma zorunluluğu yoktur.

Sipariş durumları Çağrı Merkezi ve web sitesi üzerinden de takip edilebilir.

Aksilikler yaşanması durumunda Çağrı Merkezi ses kayıtları yol gösterici olacaktır.